Ogłoszenia duszpasterskie - XVIII Niedziela Roku 


1. Jutro święto Przemienienia Pańskiego. Zachęcamy do udziału we Mszy św.

2. W niedzielę, 26 sierpnia, jak każdego roku w ostatnią niedzielę sierpnia Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska, pod przewodnictwem swojego Pasterza, Arcybiskupa Metropolity, dziękuje Panu Bogu za dary ziemi. Jest zaproszenie Księdza Arcybiskupa, aby na Dożynki Archidiecezjalne przybywali nie tylko rolnicy, ale wszyscy, bo wszyscy korzystamy z darów ziemi. Uroczysta Msza św. dziękczynna za zbiory rozpocznie się w Pyrzycach na placu przy kościele NMP Bolesnej o g. 14.00. Poza dotarciem do Pyrzyc własnymi środkami lokomocji, będzie również przygotowany autobus z naszej parafii. Zapisy na wyjazd autokarem na Dożynki do Pyrzyc, w zakrystii i biurze parafialnym.

3. Program peregrynacji Obrazu MB Częstochowskiej „Od Oceanu do Oceanu”, na terenie naszej Archidiecezji jest umieszczony w gablotkach przed kościołem. Uroczysta Msza św. przed Obrazem w sanktuarium MB Fatimskiej w Szczecinie 15 sierpnia o g. 18.00 i w Bazylice św. Jana Chrzciciela o g. 21.00.

4. Archidiecezjalna Pielgrzymka Dziękczynna do Fatimy w dniach 10-14 września. Program jest w gablotkach przed kościołem. Jest możliwość udziału. Kontakt pod numerem wskazanym lub przez ks. proboszcza.

5. W dniach od 25 do 29 września jest organizowana Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. W trasie jest przewidziany pobyt w Paradyżu, następnie Góra Świętej Anny, Piekary Śląskie, Kraków – Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice i Częstochowa. Koszt 480 złotych, w tym noclegi, ubezpieczenie. Jest również przygotowywana pielgrzymka dwudniowa, na piątek i sobotę. Koszt 150 złotych. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Informacje u ks. Andrzeja.

6. Dziękujemy za składane ofiary bezpośrednio i te przesyłane na konto parafii, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 5 sierpnia 2012 r.