Ogłoszenia duszpasterskie - WIELKANOC 2013


1. W Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego.

2. W Oktawie Wielkanocnej nie ma możliwości odprawiania Mszy św. wotywnych, mimo to przy zachowaniu formularza mszalnego z Oktawy wielkanocnej będzie w środę odprawiona Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek z racji I czwartku miesiąca Msza św. o g. 18.00 w intencji o powołania kapłańskie i zakonne, w piątek z racji I piątku miesiąca spowiedź dla praktykujących I piątki miesiąca od g. 16.30 i o g. 17.00 Msza św. dla dzieci, a na zakończenie Mszy św. o g. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i w sobotę o g. 9.00 intencja Mszy św. wynagradzająca za grzechy świata i o nawrócenie zatwardziałych grzeszników z racji I soboty miesiąca. Odwiedziny Chorych w pierwszych dniach nowego miesiąca według czasu ustalonego z księdzem odwiedzającym.

3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego i według postanowienia Konferencji Episkopatu Polski przeniesiony zostaje Tydzień Miłosierdzia z października na dni tygodnia następujące po niedzieli Miłosierdzia Bożego i na zakończenie tygodnia Miłosierdzia tj. w niedziele 14 kwietnia zbiórka do puszek na rzecz Caritas. W przyszłą niedzielę z racji święta Miłosierdzia Bożego Msza św. o g. 15.15 rozpocznie się o g. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i następnie Msza św. nie tylko dla przedszkolaków, ale w Godzinie Miłosierdzia dla wszystkich.

4. Na stolikach znajduje się świąteczny numer czasopisma parafialnego „Świadomi Chrystusa”.

5. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy na czas świąt Wielkanocnych, wiele radości i pogłębienia wiary w Chrystusa Zmartwychwstałego oraz dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 31 marca 2013 r.