Ogłoszenia duszpasterskie - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA


1. Czwarta niedziela wielkanocna to Niedziela Dobrego Pasterza i czas szczególnej modlitwy o nowe powołania do życia kapłańskiego i zakonnego.

2. W naszej parafii sakrament bierzmowania zostanie udzielony 9 maja br. o g. 18.00. W celu dobrego przygotowania uroczystości spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w kościele w dniach 29 i 30 kwietnia o g. 18.30. Próba generalna z udziałem świadków bierzmowania w dniu 8 maja po Mszy św. wieczornej.

3. Przed nami również Uroczystość I Komunii św. i Rocznica I Komunii św. Termin udzielenia I komunii św. dzieciom klas drugich w sobotę 11 i 18 maja w dwóch grupach o g. 10.00 i 12.00 br. Rocznica I Komunii św. w niedzielę 26 maja o g. 10.45.

4. W najbliższym tygodniu będą Imieniny: we wtorek ks. Wojciecha i w czwartek ks. Marka i ks. Jarosława. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizantach.

5. W czwartek, 25 kwietnia, o g. 20.00 Msza św. „z Życiem bez Prądu” w obronie nienarodzonych.

6. W dniach 25 i 26 maja br. organizowana jest pielgrzymka do polskiego Loreto pod Warszawą i do Sokółki w okolicach Białegostoku, gdzie miał miejsce Cud Eucharystyczny. Zapisy w najbliższą środę po Mszy św. o g. 18.00. Kontakt z panią Zofią Klimczyk i panią Teresą Chodoruk.

7. Na dni od 1 do 6 sierpnia br. organizowana jest pielgrzymka na Litwę. W programie po trasie Gietrzwałd, Sokółka (z miejscem Cudu Eucharystycznego), Święta Lipka, Sejny, Wilno, Troki, Szawle, Szydłowo, Kowno. Koszt 1400 złotych. Informacje u ks. Andrzeja.

8. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 21 kwietnia 2013 r.