Ogłoszenia duszpasterskie - V NIEDZIELA WIELKANOCNA


1. W naszej parafii sakrament bierzmowania będzie udzielony 9 maja br. o g. 18.00. W celu dobrego przygotowania uroczystości spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w kościele w dniach 29 i 30 kwietnia o g. 18.30 . Próba generalna z udziałem świadków bierzmowania w dniu 8 maja po Mszy św. wieczornej.

2. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc maj. Miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Nabożeństwo majowe codziennie po zakończeniu Mszy św. o g. 18.00.

3. W piątek, 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godzinie 7.00, 9.00 następnie o g. 11.00 uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny z Udziałem Władz naszego miasta z pocztami sztandarowymi, a z racji na I piątek miesiąca spowiedź od g. 16.30 i Msza św. dla dzieci o g. 17.00 i wieczorna o g. 18.00.

4. Odwiedziny Chorych w pierwszych dniach nowego miesiąca w godzinach ustalonych z księdzem odwiedzającym.

5. W I sobotę miesiąca Msza św. wynagradzająca za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników o g. 9.00.

6. W niedzielę, 5 maja, jest dzień Imienin Księdza proboszcza. Ks. Proboszcz odprawi Mszę św. we własnej intencji o g. 12.00.

7. Przed nami również Uroczystość I Komunii św. i Rocznica I Komunii św. Termin udzielenia I komunii św. dzieciom klas drugich w sobotę 11 i 18 maja w dwóch grupach o g. 10.00 i 12.00 br. Rocznica I Komunii św. w niedzielę 26 maja o g. 10.45.

8. W dniach 25 i 26 maja br. organizowana jest pielgrzymka do polskiego Loreto pod Warszawą i do Sokółki w okolicach Białegostoku, gdzie znany jest Cud Eucharystyczny. Zapisy w najbliższą środę po Mszy św. o g. 18.00. Kontakt z panią Zofią Klimczyk i panią Teresą Chodoruk.

9. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 28 kwietnia 2013 r.