INTENCJE MSZALNE
18-24 czerwca 2017
 
NIEDZIELA - 18.06.2017
7.00 –  śp. Franciszek GRYGLEWICZ – 22 rocznica śmierci, śp. Maria Magdalena, Wojciech.
8.00 –   Dziękczynna w 18 rocznicę Urodzin Joanna SKÓRA, z prośbą  potrzebne łaski na lata dorosłego życia i również z prośbą o zdrowie dla Antoniego SKÓRY.
9.30 –  śp. Stanisław PIETRZAK, śp. Anna, Maria, Antoni.
9.30 –  śp. Remigiusz CIEŚLUK – 1 rocznica śmierci –  śp. Bogdan KOZA – Msza św. od siostry Marii z mężem.
10.45 –  śp. Piotr JAROSZEWICZ – 3 rocznica śmierci; śp. Weronika JAROSZEWICZ – 3 rocznica śmierci.
10.45 –  śp. Władysław – 13 rocznica śmierci i z racji Imienin.
10.45 –  śp. Tadeusz GORZELAŃCZYK – 2 rocznica śmierci.
12.00 –   Za parafian
12.00 –  śp. Zofia – 5 rocznica śmierci; śp. Bronisław – 36 rocznica śmierci SCHREDER;  śp. Kazimierz RUTKOWSKI oraz zmarłych dziadków z obojga stron.
12.00 –  śp. Franciszek i Zofia FIGIEL, śp. Adam KURPIEL.
13.30  – W intencji dzieci otrzymujących chrzest ich Rodziców i Chrzestnych.
15.15 –  śp. Józef KALEMBA – 12 rocznica śmierci i śp. Joanna KOWALIK – 1 rocznica śmierci.
18.00 –   śp. Jan SŁONIEWICZ – 23 rocznica śmierci oraz za zmarłych Rodziców, Teściów i Rodzeństwo ofiarodawców.
19.30 –  śp. Helena TARKOWSKA – z okazji 86 rocznicy Urodzin.
 
 
Poniedziałek – 19.06.2017    
7.00 –  śp. Jacek  KWIATKOWSKI – intencja Mszy św. od chrześniaka.
7.00 – śp. Bogdan LICHNEREWICZ – 1 rocznica śmierci – przypadająca 6 czerwca.
9.00 – Rodzinna I Komunia św. - Leny FABICH.
18.00 –  śp. Jerzy SZYDŁOWSKI – 5 rocznica śmierci i zmarłych z Rodziny SZYDŁOWSKICH.
18.00 –  śp. Mirosław SZULC – 26 rocznica śmierci.
18.00 – śp. Bogdan KOZA – Msza św. od siostrzenic Izabeli, Joanny, Kamili i Moniki z Rodzinami.
  
 
Wtorek – 20.06.2017
7.00 – śp. Maria – 21 rocznica śmierci i Józef JOCZ i za zmarłych z Rodziny.
7.00 – W pewnej intencji.
9.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej z racji Urodzin i Imienin Eugeniusz DYBAŁA.
18.00 –  śp. Walentyna KUC – 3 rocznica śmierci i zmarłych z Rodziny KUC.
18.00 –  śp. Genowefa LASKOWSKA – 17 rocznica śmierci i za zmarłych z Rodziny.
18.00 – śp. Alanek BUKIEL.
 
 
Środa – 21.06.2017  
7.00 –  śp. Elżbieta SOKÓŁ.
7.00 – śp. Jacek KWIATKOWSKI – Msza św. od Rodziny Zinowieckich z Witowa.
9.00 –  śp. Józef TUBACKI – 3 rocznica śmierci; śp. Anna i Stefan TUBACCY; śp. Pelagia i Franciszek DOBROWOLSCY.
18.00 –  NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18.00 – W intencji Chorych z Żywego Różańca i z ich Rodzin
18.00 –  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla Alicji w dniu Jej Imienin.
  
 
Czwartek – 22.06.2017
7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii. 
7.00 – śp. Paweł MIECZKOWSKI – 6 rocznica śmierci.
9.00 – Dziękczynna z okazji 60 rocznicy urodzin syna Mirosława z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego na dalsze lata – intencja Mszy św. od Mamy. 
18.00 – śp. Helena, Stanisław, Krystyna, Jan, Piotr i zmarli z Rodziny MATYJASZ.
18.00 – śp. Stanisław BŁASZKIEWICZ – 1 rocznica śmierci.
18.00 –  śp. Jan PIETRUSZEWSKI – 14 rocznica śmierci; śp. Krystyna PIETRUSZEWSKA – 12 rocznica śmierci; śp. Piotr i Klementyna PIETRUSZEWSCY.
 
  
Piątek – 23.06.2017 
7.00 – śp. Danutę JÓZEFIAK – miesiąc po pogrzebie.
7.00 – śp. Marian, Władysław i Antoni.
8.00 – Msza św. na zakończenie roku szkolnego.
9.00 –  
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny KLIMCZYKÓW.
18.00 –  śp. Zenon DOBOSZ; śp. Feliks SKRZYPEK; śp. Władysław DOBOSZ.
18.00 – śp. Stefan – 11 rocznica śmierci; śp. Helena – 10 rocznica śmierci; śp. Stanisław – 8 rocznica śmierci i za wszystkich zmarłych z Rodziny HARDEK.
 
  
Sobota – 24.06.2017 
7.00 – śp. Jan DADUŃ
7.00 – śp. Katarzyna MAJCZUK – miesiąc po pogrzebie 
9.00 – śp. Jan CHOLEWIŃSKI  - 10 rocznica śmierci i za zmarłych z Rodziny CHOLEWIŃSKICH, MISIURÓW i GAJEWSKICH.
13.00 – ślub:  Anna Mieszała i Maciej Konopacki.
17.00 – ślub: Laura Puchalska i Michał Silkowski
18.00 – śp. Janina ANIELAK.
18.45 – chrzest 109 i 110/2017