INTENCJE MSZALNE
10-16 grudnia 2017

NIEDZIELA - 10.12.2017
7.00 –   śp. Danuta ŁUKASZEWSKA – 11 rocznica śmierci.
8.00 –   śp. Natalia GRABOWSKA – 17 rocznica śmierci; śp. Zbigniew GRABOWSKI.
9.30 –  śp. Jadwiga ABRAMOWICZ – 1 rocznica śmierci; śp. Andrzej ABRAMOWICZ; ś. Zofia, Stanisław, Marianna JAGODZIŃSCY; śp. Bogdan, Marianna i Jan PODOLSCY.
9.30 – śp. Stanisław i jego Rodzice i rodzeństwo.
9.30 –  śp. Henryk NADOLNY – greg. 29.
10.45 –  śp. Waldemar ŁOBACZEWSKI -  4 rocznica śmierci.
10.45 –  śp. Robert ADWENT – 4 miesiące po śmierci – intencja od chrześnicy Niny z Rodziną.
10.45 –  śp. Jan MOLIS – 21 rocznica śmierci; śp. Genowefa MOLIS; śp. Tadeusz MOLIS – 1 rocznica śmierci.
12.00 –   Za parafian
12.00 – W intencji OJCZYZNY – od Akcji Katolickiej.
12.00 –  śp. Artur LUKOWICZ – greg. 15.
13.30 – W intencji dzieci otrzymujących chrzest, ich Rodziców i Chrzestnych.
15.15 –  śp. Genowefa SOBIESZUK – 25 rocznica śmierci; śp. Wojciech SOBIESZUK – 16 rocznica śmierci; śp. Agnieszka CIESIELSKA – 16 rocznica śmierci; śp. Franciszek CIESIELSKI – 38 rocznica śmierci.
18.00 –   śp. Helena – 4 rocznica śmierci i Aleksander PRZESTRZELESKI.
19.30 –  śp. Helena i Henryk TARKOWSCY.


Poniedziałek – 11.12.2017    
7.00  –  śp.  Leokadia SZUMIEC – 22 rocznica śmierci.
7.00 – śp. Wacławę JABŁOŃSKĄ – 11 rocznica śmierci
9.00 –  śp. Danuta BUGZEL – 8 rocznica śmierci i za zmarłych z Rodziny SKOPIŃSKICH.
9.00 – śp. Henryk NADOLNY – greg. 30 (zakończenie).
17.00 – 
18.00 –  Jakub DERWICH – 8 rocznica śmierci; śp. Jerzy DERWICH.
18.00 – śp. Artur LUKOWICZ – greg. 16
18.00 –  śp.  Zigniew MAZURAK – 4 miesiące po śmierci.


Wtorek – 12.12.2017 
7.00 –  śp. Oleńka – Msza św. z racji przypadających Imienin.
9.00 – śp. Klementyna ZDUNEK – 9 miesiąc po śmierci; śp. Jan ZDUNEK – 18 miesiąc po śmierci; śp. Piotr ZDUNEK – 18 rocznica śmierci.
9.00 – śp. Barbara KUPNIEWSKA.
17.00 – śp. Sabina SOKÓŁ
18.00 – śp. Krystian SZREMSKI – 1 rocznica śmierci
18.00 – śp. Krystyna, Helena i Marian WEBER.
18.00 –  śp. Artur LUKOWICZ – greg. 17


Środa  – 13.12.2017    
7.00 -  śp. Artur LUKOWICZ – greg. 18
9.00 – śp. Alicja IZDEBSKA – 3 rocznica śmierci.
17.00 – 
18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.
18.00 – W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam.
18.00 – śp. Andrzej MURAWSKI – 5 rocznica śmierci; śp. Kati i Suzan MURAWSKIE
18.00 – śp. Anastazja ROMAŃCZUK – 40 rocznica śmierci.


Czwartek – 14.12.2017
7.00 – Dziękczynna za Najświętszy Sakrament i przebłagalna za grzechy przeciw Eucharystii. 
7.00 – śp. Anna MIKUSEK – miesiąc po śmierci.
9.00 – śp. Marianna, Władysław, Jan URBAŃCZYK – o łaskę nieba dla nich i miłosierdzie Boże.
17.00 -
18.00 – śp. Andrzej TWARDOWSKI – intencja Mszy świętej od brygady pracowniczej „C”.
18.00 – śp. Edward MICHALCZYK – 3 rocznica śmierci.
18.00 –  śp. Artur LUKOWICZ – greg. 19


Piątek – 15.12.2017 
7.00 –  śp. Bogdan ŻULKA – miesiąc po śmierci.
9.00 –  śp. Leokadia LECH – 4 rocznica śmierci.
17.00 – śp. Zofia i Jan DEPTUŁA oraz za zmarłych z Rodziny DEPTUŁÓW i ZUZELSKICH.
18.00 – śp. Tomasz BITKOWSKI – 8 rocznica śmierci.
18.00 –  śp. Artur LUKOWICZ – greg. 20.
18.00 – Dziękczynna i w intencji VI grupy oddanej Maryi w Jej Macierzyńską Niewolę Miłości – z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o wierność złożonym zobowiązaniom w Akcie Ofiarowania.


Sobota – 16.12.2017 
7.00 – śp. Andrzej BORYCZKO – miesiąc po śmierci – intencja od siostry.
7.00 – śp. Wojciech WIŚNIEWSKI – 1 rocznica śmierci; śp. Walentyna WIŚNIEWSKA – 2,5 roku po śmierci.
9.00  - śp. Artur LUKOWICZ – greg. 21
9.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Alicji i Małgorzaty
17.00 -  śp. Jacek, Stefan, Czesławę KWIATKOWSCY; śp. Jan TOMALAK.
18.00 – śp. Halina CHORĄŻEWICZ – SAWICKA – 1 rocznica śmierci.
18.00 –  śp. Marek WNUK – 7 rocznica śmierci; śp. Irena i Stanisław WNUK.
18.00 –  śp. Piotr i Karol – 28 rocznica śmierci; śp. Józef.