W tym dziale umieszczone zostaną świadectwa ludzi, którzy w swoim życiu przeżyli wydarzenia, sytuacje powodujące ich nawrócenie.

Serdecznie zachęcamy do przesyłania nam linków, plików, które mogłyby zostać umieszczone w tym dziale.

Gorąco zachęcamy również do ich wysłuchania i wzbogacenia swojej wiary doświadczeniem realnym innych osób.Świadectwo Leszka Dokowicza "ŻYCIE - NAWRÓCENIE - ŻYCIE"

"...bo gdyby ludzie wiedzieli, gdyby poznali prawdę, to tak jak Jezus powiedział: prawda by ich wyzwoliła. Dzieją się niesamowite rzeczy na tym świecie: takie same. albo jeszcze większe niż te które On czynił. To jest niebywałe, jak aktywny jest Bóg na tym świecie wszędzie tam, gdzie ludzie się na Niego otwierają. Jest to czas wielki, wielkiej walki o dusze świata i o dusze pojedynczych ludzi i potrzeba jest świętych. Potrzeba jest ludzi którzy się zdecydują na całość pójść za Panem Bogiem..."


Poznajmy świadectwo Bodka - człowieka show-biznesu , który wyszedł z narkonałogu i doznał - doświadczył naocznie, jakie skutki powodują popularne "białe proszki".

Świadectwo Bodka "Narkotyki"

"...ja wiem, że każdy człowiek, który zaczyna jarać, albo jara jakiś krótki czas, gada tak samo: wszyscy twierdzą, że im to nie szkodzi, że mogą przestać kiedy chcą i że generalnie nie oddziałowuje to na ich życie..."


Urodzona w wyniku aborcji! - poznaj szokujące fakty ukazujące skalę aborcji na świecie, poznaj szokujące wydarzenie, w którym zamiast martwego płodu po wykonaniu śmiertelnego zabiegu na świat przychodzi żywe dziecko. W wyniku zabiegu doznaje mózgowego porażenia, kiedy dorasta spotyka i wybacza swojej matce... A teraz jako działaczka organizacji "ProLife" - apeluje do wszystkich mężczyzn o walkę w obronie praw kobiet, o walkę w obronie życia, o walkę o prawdę! Źródło: wp.pl


POLECAMY:  http://szukajboga.com/

Prześlij nam swoje świadectwo !